Αποχαιρετά ο Μιχάλης Τσαμάζ την Διοίκηση του Ομίλου ΟΤΕ, καθώς σήμερα είναι πρακτικά η τελευταία του συμμετοχή στην καθιερωμένη τηλεδιάσκεψη με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων του α’ τριμήνου του 2024. Η ανάληψη των καθηκόντων από τον Κώστα Νεμπή έχει ήδη δρομολογηθεί και τυπικά θα εγκαινιαστεί τον Ιούνιο, οπότε και αναμένονται αλλαγές στη διοικητική και στελεχιακή διάρθρωση του Ομίλου.
![](https://www.ictplus.gr/wp-content/uploads/2024/07/Xrimatistirio-600x400.jpg)
Χρηματιστήριο